DC Studios ‘Teen Titans’ için hazırlıklara başladı

James Gunn ve Peter Safran yönetimindeki DC Studios, canlı aksiyon “Teen Titans” filmi için hazırlıklara başladı.

Beyazperde’de yer alan habere göre, projenin senaryosunu DC Studios için “Supergirl: Woman of Tomorrow” fimini de yazan Ana Nogueira kaleme alacak.

İlk kez 1965’te “The Brave and the Bold” çizgi romanlarının sayfalarında tanıtılan ve Wonder Girl’ün yanı sıra Robin, Kid Flash ve Aqualad’ın bulunduğu “Teen Titans”ın büyük ilgi görmemesinin ardından, 1980’lerde Marv Wolfman ve George Perez ile yeniden hayata geçirilen “Teen Titans”, Robin, Cyborg, Raven, Starfire, Beast Boy ve Wonder Girl’den oluşan ekiple başarı elde etti.

Çizgi romanların çoğu versiyonunda, genç yardımcılar bir takım oluşturarak kendilerini eğiten kahramanların gölgesinden çıkıp meseleyi kendi ellerine alıyor. “Teen Titans” daha önce Cartoon Network’te sekiz sezon yayınlanan “Teen Titans Go!” ve 2018’de başlayarak dört sezon boyunca yayınlanan canlı aksiyon TV dizisi “Titans”ın da temelini oluşturdu.

Bu filmin Gunn ve Safran’ın planının neresinde yer alacağı; “Superman”, “Brave and the Bold” gibi açıklanan ilk projelerin dahil olduğu “Birinci Bölüm: Tanrılar ve Canavarlar”ın bir parçası olup olmayacağı şimdilik belirsizliğini koruyor.

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x